3 miesto asociacia 

Male Levare

  VITAJTE V
AUTOKEMPE RUDAVA
 
    VITAJTE V
REKREAČNEJ OBLASTI RUDAVA
   VITAJTE NA ZÁHORÍ
  Vitajte v autokempe Rudava   Vitajte v rekreačnom stredisku Rudava   Vitajte na Zahori
 

Autokemp Rudava je známa destinácia ktorú navštevujú turisti z celého sveta. Strategická poloha autokempu je výhodná pre migrujúcich turistov, ale aj pre tých ktorí majú v pláne zdržať sa dlhšie.

 

Rekreačná oblasť Rudava je odkrytá pozemná voda v tieni borovicového lesa. Štrk, ktorý sa tu začal ťažiť v roku 1953 bol odvážaný do neďalekých Veľkých Levár, kde ho spracovávala Prefa n.p. Veľké Leváre na stavebné prefabrikáty.

 

Záhorie je región na západe Slovenska. Zo severozápadu Záhorie ohraničuje rieka Morava, ktorá tu súčasne tvorí aj štátnu hranicu s Českou republikou a Rakúskom. Na severe je ohraničený Bielymi Karpatmi a Myjavskou pahorkatinou a na východe Malými Karpatmi.

    Viac info   Viac info   Viac info  

 

    Kamera      3D Tour     Pripravované novinky    Pripravovane akcie    Letné kino pre návštevníkov

ONLINE REZERVACIE

 
Teplota vody  

STAV VODY
AKTUÁLNA INFORMÁCIA

  Kvalita vody v nádrži Rudava 

    Kvalita vody podľa RÚVZ

Ocenenia

 

SACC

SACC 2015

Bratislavský samosprávny kraj
Finančne podporujeme rozvoj turizmu v regióne.
 

Hlavný partner

Hlavný partner Rekreačná oblasť Rudava   Hlavný partner Asociácia kempingov

AUTOKEMP RUDAVA MALÉ LEVÁRE - KEMP PRE RODINY S DEŤMI - KEMP PRE PSÍKOV A ICH MAJITEĽOV

GPS: 48° 29' 29"N 16° 57' 21"E .

V celom areáli je od 23.00 - 6.00 nočný kľud

Areál sa na noc uzamyká (22.00 - 6.30). Odomyká sa len vo výnimočných (núdzových prípadoch)

Pes musí byť na vôdzke

Zákaz kladenia ohňa až do odvolania (grilovanie je povolené len na elektrických alebo plynových griloch, alebo v altánku)

 

Autokemp RUDAVA je kemping na Záhorí poblíž rieky Morava.

Nachádza sa neďaleko obce Malé Leváre, 40 km severozápadne od Bratislavy a 8 km od okresného mesta Malacky. Je súčasťou rekreačnej oblasti RUDAVA, v ktorej sa nachádza jazero so štrkovými a pieskovými plážami, obkolesené borovicovými lesmi. Miesto je vhodné na plávanie, slnenie a rekreaciu a je dobrým východiskom pre pešiu turistiku a výlety na bicykloch po blízkom a širokom okolí.

Výhodou Autokempu Rudava Malé Leváre je strategická poloha. Blízka dostupnosť do Čiech a Rakúska a zároveň kúsok od Bratislavy predurčujú toto miesto na ideálne miesto pre Vašu rekreáciu.

MAPA KEMPINGU:

Mapka

V autokempingu Rudava  si prídu na svoje :

 • Rodiny s deťmi
 • Majitelia psíkov a ich štvornohí miláčikovia
 • vodáci
 • cyklisti
 • rybári
 • rekreační športovci

RODINY S DEŤMI

ATC Rudava je miesto predurčené pre rodiny s deťmi. Nachádza sa tu malý bazén, detské ihrisko, preliezky, šmykľavky, hojdačky, kolotoč, pieskovisko, trampolíny.... V letnom kine sa premietajú detské filmy. Večer sa čítajú rozprávky, v ktorých víťazí dobro nad zlom. V uzavretom areáli sa môžu deti bezpečne bicyklovať a kolobežkovať. V spoločenskej miestnosti čaká na nich detský kútik.

PSI A ICH MAJITELIA

ATC Rudava je "dogs friendly" miesto. Ak si viete po svojich štvornohých miláčikoch upratať a zabezpečiť aby neobťažovali ostatných návštevníkov, ste u nás vítaní. Na havošov u nás čaká výcvikové ihrisko, ktoré je im bez obmedzenia k dispozícii. Samozrejme, že ihrisko pre psov je oddelené a umiestnené tak, aby neobťažovalo iných návštevníkov :)

VODÁCI

Rieka Morava ponúka ideálne možnosti pre turistov obľubujúcich rekreačné splavovanie. Jej charakter je vhodný aj pre laikov, ktorí ešte len získavajú začiatočnícke skúsenosti. ATC Rudava je jediné miesto na rieke Morava, ktoré poskytuje vodákom potrebné zázemie. Na vypožičanie sú k dispozícii kanoe, pádla, vesty a sudy. Odvoz na vodu a dovoz z vody, ATC Rudava zabezpečí.

CYKLISTI

Možností na príjemné bicyklovanie je tu naozaj veľa. Cyklotrasy pozdĺž rieky Moravy, ale aj výnimočné prostredie v chránenej krajinnej oblasti Záhoria ponúka neopakovateľné zážitky na dvoch kolesách. AK uprednostňujete cyklotrasy mimo cestnej premávky, tak aj preto sa vyberiete práve tadiaľto.

Náročnosť cyklotrás je rôzna, všetci si tu prídu na svoje.

Nenáročné cyklotrasy vedú rovinatou oblasťou, cesty pre cyklistov sú pohodlné a vystavané na spevnenom povrchu. Preto sú obľúbené najmä rodinami s deťmi.

Ak patríte k náročnejším cyklistom, nevešajte hlavu. Záhorie je prepojené aj s dlhšími cyklotrasami. Medzi najvýznamnejšie z nich patrí Záhorská cyklomagistrála.

Ak zatúžite ako po troche romantiky a vydáte sa popri lužných lesoch po Moravskej cykloceste. Moravská cyklocesta je zároveň jedným z úsekov dlhšej cyklotrasy EuroVelo 13. Je to Cesta Železnej opony, ktorá vedie pozdĺž bývalej nepriechodnej hranice „železnej opony“, ktorá oddeľovala západnú a východnú Európu. Je to najdlhšia európska EuroVelo cyklotrasa a vedie cez dvadsať krajín od Barentsovho mora na severe až po Čierne more na juhu.

ATC Rudava je členom organizácie "Vitajte cyklisti" a poskytuje nevyhnutné náradie a pomôcky v prípade potreby opravy bicykla.

 

RYBÁRI

Jazero Rudava, ktoré sa nachádza pár metrov od kempingu nie je určené len pre dovolenkárov bažiacich po pláži, slnení a kúpaní sa, ale je rajom aj pre rybárov. Na vodnej ploche s rozlohou 65 ha na rybárov čaká  Kapor, Sumec, Amur, Šťuka, Zubáč a Karas.

Kemping rybárom ponúka zázemie v podobe ubytovania sa, spŕch, toaliet, ale aj zapožičaním rybárskych člnov. Členovia rybárskych zväzov si môžu zakúpiť "hosťovačku" na tel.čísle 0905290913.

REKREAČNÝ ŠPORT A RELAX

V kempingu si prídu na svoje aj tí návštevníci, ktorým sa nechce opustiť areál :)

Kemping im ponúka

 • grilovanie, a to priamo pod strechou  v grilovacom prístrešku s posedením
 • opekanie, na určených miestach
 • možnosť zacvičiť si  Zumbu
 • okúpať sa v bazéne, slniť sa a oddychovať na  lehátkach okolo bazéna
 • tenisové, volejbalové, bedmintonové a minifutbalové ihrisko
 • stolný tenis
 • záhradné šachy 
 • záhradné Človeče nezlob se
 • basketbalový kôš

 

SLUŽBY ATC RUDAVA:

 • spoločenská miestnosť
 • knižnica
 • parkovanie
 • požičovňa športových potrieb
 • bufet
 • WIFI
 • info centrum
 • lekárnička
 • drogéria
 • chladnička, drez s teplou vodou na umývanie riadu

 

Spoločenská miestnosť je k dispozícii denne od 8.00 - 20.00 (prípadne podľa požiadaviek). Nachádza sa v nej TV, knižnica, stolný tenis, detský kútik a 10 lôžok. Prioritne je určená pre "núdzové nenáročné ubytovanie"

Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli kempu - viď. cenník. V kempe môžte parkovať s autom, karavanom  a motocyklom priamo pri stane. Pre návštevníkov chatiek je vyhradené parkovisko.

Požičovňa  športových potrieb a hier sa nachádza na recepcii. K dispozícii je od 8.00 - 20.00. Môžete si tu vypožičať badmintonové rakety, tenisové rakety, stolnotenisové rakety, kolobežky, detské bicykle, stany, spoločenské hry, kanoe, nafukovacie člny a lopty.

Bufet 

Bufet nachádzajúci sa v ATC ponúka v čase  od 8.00 – 10.00 raňajky (párky, praženicu, palacinky, toasty.......).

Raňajky si treba objednať deň vopred.(zapísaťsa na zoznam nachádzajúci sa v bufete)

Bufet taktiež ponúka  nápoje (teplé a studené) a pochutiny (muffiny, horalky, croissanty, domáce koláče, zmrzlinu). K obedu ponúka desiatové polievky.

Wifi   je bezplatne prístupná v celom areáli

Info centrum  sa nachádza na recepcii. K dispozícii je posedenie, brožúry, letáky, mapy a všetky potrebné informácie. Tu sa dozviete o zaujímavostiach ktoré ponúka najbližšie okolie a taktiež dostanete odporúčania a tipy na pekné výlety.

Na recepcii sa tiež nachádza lekárnička a je tu možnosť zakúpenia "núdzovej" drogérie (šampón, sprchový gél, zubná pasta, zubná kefka, repelent, kém na opaľovanie, vreckovky.......).

Chladnička  a drez s teplou vodou sú voľne prístupné a sú k dispozícii všetkým návštevníkom kempingu.

 

Turisti, ktorí využijú Autokemp Rudava  ako východiskový bod pre svoje výlety po okolí, môžu jeden deň stráviť v Lednicko-Valtickom areáli na Morave, nasledujúci deň to môžu byť ZOO v Bratislave a ten ďalší v Múzeu Napoleona nachádzajúceho sa v Niederösterreich v Deutsch-Wagrame vzdialeného len niekoľko km od Autokempu Rudava Malé Leváre.

Veľa zaujimavostí ponúka aj najbližšie okolie. Záhorácke múzeum vo Veľkých Levároch, Plavecký hrad v Plaveckom Podhradí alebo kryptá v kostole Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách. Opomenúť nesmieme ani Zámocký park s Pálffyovským zámkom.

Alebo nič nerobiť a len tak ležať na pláži pri vode. Miesto Záhoráckej nížiny je druhým najväčším miestom v počte slnečných dní na Slovensku. K dizpozícii je vám sieť bufetov a požičovňa vodných športov a plážového vybavenia. V roku 2013 sa na pláži dobudovali kurty plážového volejbalu, na ktorých sa v auguste uskutočnili Majstrovstvá Záhoria v plážovom volejbale a Open volley Morava 2013.


 Ubytovanie na Slovensku

  Ubytovanie na Slovensku  

Kempy na Slovensku dávajú možnosť rekreácie aj aktivít pre športovo zameraných ľudí. Kliknite si na server hauzi.sk a objavíte ubytovacie zariadenia tohto tipu v rozličných regiónoch Slovenska. Autokemp Rudava z kategórie ubytovanie Malacky napríklad sídli v areáli jazera Rudava na Záhorí pri obci Malé Leváre.

 

 

Naposledy aktualizované

Najčítanejšie články

AUTOKEMP RUDAVA, Recepcia pri Centrálnej pláži, Rekreačná oblasť Rudava, 90874 MALÉ LEVÁRE,+421 902 165 427,   +421 911 691 692,   +421 902 934 344, info@autokemprudava.sk