3 miesto asociacia 

Male Levare

  VITAJTE V
AUTOKEMPE RUDAVA
 
    VITAJTE V
REKREAČNEJ OBLASTI RUDAVA
   VITAJTE NA ZÁHORÍ
  Vitajte v autokempe Rudava   Vitajte v rekreačnom stredisku Rudava   Vitajte na Zahori
 

Autokemp Rudava je známa destinácia ktorú navštevujú turisti z celého sveta. Strategická poloha autokempu je výhodná pre migrujúcich turistov, ale aj pre tých ktorí majú v pláne zdržať sa dlhšie.

 

Rekreačná oblasť Rudava je odkrytá pozemná voda v tieni borovicového lesa. Štrk, ktorý sa tu začal ťažiť v roku 1953 bol odvážaný do neďalekých Veľkých Levár, kde ho spracovávala Prefa n.p. Veľké Leváre na stavebné prefabrikáty.

 

Záhorie je región na západe Slovenska. Zo severozápadu Záhorie ohraničuje rieka Morava, ktorá tu súčasne tvorí aj štátnu hranicu s Českou republikou a Rakúskom. Na severe je ohraničený Bielymi Karpatmi a Myjavskou pahorkatinou a na východe Malými Karpatmi.

    Viac info   Viac info   Viac info  

 

    Kamera      3D Tour     Pripravované novinky    Pripravovane akcie    Letné kino pre návštevníkov

ONLINE REZERVACIE

 

Predpoveď počasia

Predpoveď počasia

Teplota vody  

STAV VODY
AKTUÁLNA INFORMÁCIA

  Kvalita vody v nádrži Rudava 

    Kvalita vody podľa RÚVZ
Teplota vody  

TEPLOTA VODY
V JAZERE PRI
CENTRÁLNEJ PLÁŽI

  0°C
Teplota vody  

TEPLOTA VODY
V DETSKOM BAZÉNE
V AUTOKEMPE RUDAVA

 

0°C

Teplota vody  

TEPLOTA VODY
V BAZÉNE
V AUTOKEMPE RUDAVA

 

0°C


Ocenenia

 

SACC

SACC 2015

Bratislavský samosprávny kraj
Finančne podporujeme rozvoj turizmu v regióne.
 

Hlavný partner

Hlavný partner Rekreačná oblasť Rudava   Hlavný partner Asociácia kempingov

AUTOKEMP RUDAVA MALÉ LEVÁRE - KEMP PRE RODINY S DEŤMI

GPS: 48° 29' 29"N 16° 57' 21"E .

Autokemp RUDAVA sa nachádza neďaleko obce Malé Leváre, 40 km severozápadne od Bratislavy a 8 km od okresného mesta Malacky. Je súčasťou rekreačnej oblasti RUDAVA, v ktorej sa nachádza jazero so štrkovými a pieskovými plážami, obkolesené borovicovými lesmi. Miesto je vhodné na plávanie, slnenie a rekreaciu a je dobrým východiskom pre pešiu turistiku a výlety na bicykloch po blízkom a širokom okolí.

Kemp je zameraný pre rodiny s deťmi, čomu zodpovedajú aktivity v areáli ATC.

Výhodou Autokempu Rudava Malé Leváre je strategická poloha. Blízka dostupnosť do Čiech a Rakúska a zároveň kúsok od Bratislavy predurčujú toto miesto na ideálne miesto pre Vašu rekreáciu.

PARKOVANIE

Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli kempu - viď. cenník. Mimo kempu - v okolí celej rekreačnej oblasti sú prarkoviská na to vyhradené. V kempe môžte parkovať s autom, caravnom  a motocyklom priamo pri stane. 

SLUŽBY

  • grilovanie, a to priamo pod strechou  v grilovacom prístrešku s posedením
  • opekanie, na určených miestach
  • novovybudvané sociálne zariadenie - WC, sprchy, studená, teplá voda, umývanie riadu
  • spoločenská miestnosť - TV k dispozícii, spoločenské hry, hračky pre deti
  • na recepcii WiFi internet, k dispozícii posedenie, brožúry, letáky, mapy, a hlavne dostanete od nás všetky potrebné informácie. Radi vám výjdeme v ústrety a zabezpečíme i aktivity, ktoré nie sú priamo v kempe. Pozrite si - Aktivity a možnosti výletov do okolia.

ŠPORTOVÉ VYŽITIE

  • pre najmenších autokemp Rudava poskytuje veľké ihrisko - preliezky, šmykľavky, hojdačky, kolotoč, pieskovisko, požičiavanie športových potrieb, spoločenské  hry, usporiadanie rôznych športových súťaží  
  • pre milovníkov plážových športov sú veľké volejbalové  ihriská, požičiavanie šlapacích lodiek, lodí, nafukovacích člnov, športové súťaže priamo vo vode
  • v kempe sa koná Zumba, máte možnosť si požičať badminton,  volejbalovú loptu , bicyklom si pozrieť okolie alebo si urobiť pešiu prechádzku do neďalekých lužných lesov
  • autokemp taktiež poskytuje pre ubytovaných bohatý program kultúrneho leta.

Turisti, ktorí využijú Autokemp Rudava  ako východiskový bod pre svoje výlety po okolí, môžu jeden deň stráviť v Lednicko-Valtickom areáli na Morave, nasledujúci deň to môžu byť ZOO v Bratislave a ten ďalší v Múzeu Napoleona nachádzajúceho sa v Niederösterreich v Deutsch-Wagrame vzdialeného len niekoľko km od Autokempu Rudava Malé Leváre.

Veľa zaujimavostí ponúka aj najbližšie okolie. Záhorácke múzeum vo Veľkých Levároch, Plavecký hrad v Plaveckom Podhradí alebo kryptá v kostole Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách. Opomenúť nesmieme ani Zámocký park s Pálffyovským zámkom. Alebo nič nerobiť a len tak ležať na pláži pri vode. Miesto Záhoráckej nížiny je druhým najväčším miestom v počte slnečných dní na Slovensku. K dizpozícii je vám sieť bufetov a požičovňa vodných športov a plážového vybavenia. V roku 2013 sa na pláži dobudovali kurty plážového volejbalu, na ktorých sa v auguste uskutočnili Majstrovstvá Záhoria v plážovom volejbale a Open volley Morava 2013.


 Ubytovanie na Slovensku

  Ubytovanie na Slovensku  

Kempy na Slovensku dávajú možnosť rekreácie aj aktivít pre športovo zameraných ľudí. Kliknite si na server ubytovanienaslovensku.eu a objavíte ubytovacie zariadenia tohto tipu v rozličných regiónoch Slovenska. Autokemp Rudava z kategórie ubytovanie Malacky napríklad sídli v areáli jazera Rudava na Záhorí pri obci Malé Leváre.

 

 

Naposledy aktualizované

Najčítanejšie články

AUTOKEMP RUDAVA, Recepcia pri Centrálnej pláži, Rekreačná oblasť Rudava, 90874 MALÉ LEVÁRE,+421 902 165 427,   +421 911 691 692,   +421 902 934 344, info@autokemprudava.sk